Apartman Böcekleri

Apartman Böcekleri

Apartman BöcekleriApartman böcekleri, apartman ve sitelerde yuvalanıp, loş, nemli, karanlık ve sıcak alanlarda yaşayıp, hızla üreyen zararlılardır. Apartmanların, bodrumunda, çatısında, bahçesinde, kanalizasyonunda, kalorifer dairesinde, havalandırma boşluklarında yerleşip, dairelerin içine kadar girip, insanların besinlerine ortak olurlar. İnsanların gıdalarına ve eşyalarına zarar veren apartman böceği, dolaştıkları her yere salya ve dışkılarını bırakarak hastalıklara yol açarlar.

Apartmanları istila eden, hamam böceği, bit, pire, kalorifer böceği, karafatma, fare, örümcek, güve, akrep, sıçan, tahtakurusu, gümüş böceği, tahtakurdu, karasinek, sivrisinek gibi apartman böcekler olarak isimlendirilen, kemirgen, böcek ve haşerelerdir.

İnsan sağlığını tehlikeye sokan apartman böcekleri, görüntüleri ile de apartman sakinleri üzerinde tiksindirici etki yaratırlar.

Apartman böcekleri ile mücadele de ilaçlama şirketimiz istediğiniz gün ve saatte ilaçlama hizmeti vermektedir. Apartmanınızda hijyenin sağlanması açısından periyodik olarak mevsim geçişlerinde ilaçlatmanız gerekir. Yasal çalışan ilaçlama şirketimizde apartman böcekleri ilaçlamasında uygulanan böcek ilaçlama hizmeti sonrasında gerekli yasal evraklarımız müşterilerimize sunulmaktadır.