İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Haşere ve fare türlerinin olumsuz etkilerine karşı mücadele sağlayarak en kısa zaman içerisinde çözüm sunan Beylikdüzü böcek ilaçlama servisimiz, açık ve kapalı tüm mekanlara ilaçlama hizmetini ulaştırmaktadır.

Toplu yaşam alanlarında sıkça görülen haşere grupları kişiden kişiye yayılarak ev, işyeri, ofis gibi alanlara yayılmaktadır. Bu gibi olası durumlara karşılaşmamak için toplu yaşam alanlarının periyodik olarak ilaçlanması büyük yarar sağlamaktadır. Haşere türleri üreme evresine girmeden uygulanan ilacın etkisiyle pasif hale dönüşmektedir. İnsan sağlığını önemli ölçüde etkileyen haşere türlerinden veba, sıtma, verem, dizanteri, humma, tifüs, astım, grip, hepatit gibi önemli birçok hastalık geçmektedir. Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmetimiz üstlendiği görevin farkında olarak çalışmalarını büyük bir özen içerisinde gerçekleştirmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı uygulamalarımız hesaplı ilaçlama fiyatları ile uygulanarak en kısa sürede başarılı sonuçlara ulaşmaktadır.

En Çok İlaçlaması Yapılan Haşere ve Fare Grupları;

  • Gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, tatarcık, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, şıcan, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep
  • Örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, kene, pire

Böcek ilaçlama Beylikdüzü olarak tüm haşere ve fare grupları üzerinde ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir.

Etkili İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Buharlama, sisleme ve püskürtme ilaçlama yöntemleri
  • Kokulu ve Kokusuz ilaçlama uygulamaları
  • Jel ilaçlama tekniği
  • Fare düzenekleri ve fare istasyonları

İlaçlama Yöntemlerimiz, yüksek kalitede ilaçlar ve modern ilaçlama ekipmanları eşliğinde uygulanmaktadır.Böylelikle yaşam alanlarınızı saatlerce ve günlerde terk etmenize gerek kalmadan böceklerle mücadelenizi sağlıyoruz.

Beylikdüzü böcek ilaçlama firmaları arasında daima sektörde yerini koruyan firmamız tüm şubeleri ile hizmetini kesintisiz olarak ulaştırmaktadır. Beylikdüzü’nde ilaçlama uygulamalarımız özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte pire ilaçlama uygulamalarıyla artış göstermektedir. Sıcak ortamlarda üremeyi seven böcek türlerine karşı periyodik ilaçlama uygulamaları kullanılmalıdır.

İlaçlama servisimizden destek almak için, iletişim numaralarımızdan Müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu görev başındadır. Haşerelerden kurtulmak profesyonel çözümler dahilinde daima mümkündür. Bireysel yöntemler ve amatör olarak hizmet sağlayan firmalardan uzak durarak böceklerden kutulmanız hiçbir zaman imkansız olmayacaktır. Beylikdüzü ilçesinin tüm semt ve mahallelerinde oluşan haşere sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.