İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek İlaçlama Firmaları

böcek ilaçlama firmalari
böcek ilaçlama firmalari

Haşere ve kemirgen türlerine göre ilaçlama uygulamaları çeşitlilik göstermektedir. Böcek ilaçlama ciddi bir iş olmakla birlikte sektördeki böcek ilaçlama firmaları uzman ekipler tarafından Sağlık Bakanlığından onaylı ,müşteri memnuniyet öncelikli olup teknolojik gelişmeleri takip ederek modern ve kaliteli hizmet vermelidirler.

İlaçlama Nasıl Yapılır?

Haşereye karşı yapılan bireysel uygulamalar sadece kısa süreli geçici fayda sağlamaktadır. Bu da zaman ve ekonomik olarak kayba neden olur. Ancak profesyonel ve detaylı bir yardım ile bu canlılardan kurtulmak mümkündür.

Kokulu Sıvı İlaçlama

Alan öncelikli olarak en az 2 saat kapalı tutulmalıdır. Alanda haşerelerin yoğun olduğu yerlerde elektrikli bir araç ile noktalama şeklinde püskürtme yöntemi kullanılarak yapılır. İlaçlama esnasında alanda bulunulmamalı ve ilaçlama işlemi sona erdikten sonra mekan birkaç saat havalandırılmalıdır.

Kokulu İlaçlama

Yoğun haşere olan alanlarda kokulu böcek ilaçlama etkili bir çözüm yoludur. Kısa sürede çözüm odaklı olan bu uygulama likit olarak püskürtme yöntemiyle uygulanır. Uygulama esnasında içerdeki gazlı havanın sizi zehirlememesi için mekanı terk etmeniz gerekmektedir. İlaçlanan alan 2-4 saat arası kapalı tutulmalı ve sonrasında 1-2 saat mekan havalandırılmalıdır. İlaçlama sonrası küçük çocuk eşyaları mutlaka yıkanmalı ve varsa mekandaki evcil hayvanlar dışarıya çıkartılmalıdır.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama çeşitli haşere ve kemirgen için etkili bir yöntemdir. Uygulama pompa içerisine konulan ilaç ve su ile püskürtme yöntemiyle yapılır. Bu uygulama esnasında mekanı terketmeye gerek yoktur. Herhangi bir tehlikesi bulunmamaktadır. Ancak dikkat edilmesi en önemli nokta gıda ürünlerine dikkat edilmesi gerekliliğidir. İlaç ile temas eden ürünler atılmalıdır. Uygulanan yerde nefes alınabilir ve günlük hayatınızı etkilemez. İşlem sonrası mekanı havalandırmaya da gerek görülmemektedir.