İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek İlaçlama İstanbul

istanbul ilaçlama

İstanbul cumhuriyet dönemine kadar birçok millete başkentlik yapmış bir ildir. İstanbul’un coğrafi konum açısından, tarihi güzellikleri açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. İstanbul’daki şehircilik hizmetleri, çoğu kez kralların, imparatorların, padişahların ilgilendikleri bir konuydu.

İstanbul cumhuriyet döneminde 1957 yılında il yapılırken 1960 darbesi sonrasında belediye ve vilayetler meclisleri feshedildi. 1961 anayasası ile beraber belediye başkanlarını seçme hakkı halka verildi. İstanbul’da halkın seçtiği ilk belediye başkanı Haşim işcan oldu.

1984 yılında alınan kararla İstanbul büyükşehir belediyesi yapıldı. İstanbul ile beraber Ankara ve İzmir’de büyük şehir yapıldı.

İstanbul 7 tepeden oluşan, Tuzla’dan Haydarpaşa’ya, Zincirlikuyu’dan Silivri’ye kadar uzanan bir yerleşim alanıdır. İstanbul 12 milyon yerleşik ve günlük 8 milyonu bulan geçici nüfusu ile 20 milyon nüfuslu bir metropoldür. İstanbul dünyadaki bir çok ülkeden daha kalabalık bir ildir. İstanbul boğaz köprülerinden, galata kulesine, Beyoğlu’ndan taksime, Sultanahmet’ten Sirkeciye, Üsküdar’dan Haydarpaşa’ya kadar daha sayamadığımız bir çok tarihi içerisinde barındırır.

Bu kadar kalabalık şehirde insan sağlığını tehdit eden haşereleri kontrol altında tutmam oldukça zordur. İstanbul bölgesinde böcek ilaçlama konusunda bir çok firma faaliyet gösterirken, bu firmaların bazıları merdiven altı tabiri kullanılan gayri resmi firmalardır. Taksim Böcek İlaçlama İstanbul bölgesinde dikkat edilmesi gereken bölgelerdendir.

Böcek ilaçlama, istanbul ilaçlama bölgesinde yapıldığında profesyonel bir şirketin, uzman ekip ve teknolojik cihazlar ile toplum ve halk sağlığına zarar vermeyecek şekilde yapmalıdır. İstanbul’da böcek ilaçlama fiyatları uygulanan alan büyüklüğüne göre ve yapan firmaya göre farklılık gösterir. İstanbul’da böcek izmir ilaçlamasında özelikle pire ilaçlaması ve fare ilaçlaması en fazla yapılan ilaçlamadır. İstanbul’da ilaçlama firması olarak bir çok firma vardır.

İstanbul’da böcek ilaçlaması yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Aramış olduğunuz firmanın sağlık bakanlığı ruhsatlı olması
  • İlaçlama yapacak kurumun hakkında detaylı araştırma
  • İlaçlama yapan firmanın garanti ve kalıcılık vermesi

Genel olarak bu konulara dikkat ediliğinde memnun edici sonuçlar alabilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlaması konusunda daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz .