İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev haşere türleri

Ev haşere türleriHaşere sorunu evlerde, işyerlerinde, depolarda, bahçelerde, tarlalarda, bodrumlarda, kömürlüklerde görülmektedir. Bu alanlarda haşere sorunu görülmesi rahatsız edicidir ancak en rahatsız edicisi kendimizi en rahat hissettiğimiz, dinlendiğimiz evlerimizde olmasıdır. Haşere ile mücadele de haşerelerden kurtulmak için farklı uygulamalar yapılmaktadır. Ev haşere türleri olarak karşılaşılan türler ise; alman hamam böceği, oryantal hamam böceği, kalorifer böceği, kara böcek, pire, tahtakurusu, bit, sinek, akrep, kırkayak, güve, çiyan, sivrisinek, tahta kurdu, gümüş böceği, kulağakaçan, örümcektir.

Haşere ile mücadele de haşereden kurtulmak için haşere ilaçlama firmaları her tür için ilaçlama yapabilmektedir. Haşere ile mücadele bireyler amatör olarak böcek ilaçlama yapmaktan kaçınmalıdır. Keza bu uygulamalar hem sonuçsuz kalmakta hem de haşere sağlık problemlerine yol açabilmektedir. Haşere ile mücadele de bireysel olarak yapılması gereken sağlık bakanlığı onaylı, danışmanlık hizmeti verebilmesi açısından 7/24 hizmet verebilen çağrı merkezine sahip, haşere ilaçlama konusunda yeterince deneyimli, ilaçlama hizmetini yapan uzmanlarına gerekli eğitimleri vermiş haşere ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçmektir. Haşere ile mücadele de haşere ilaçlama firmaları tüm haşereler için sıvı ilaç uygulaması yapabilmektedir.

Jel ilaç uygulamasını ise hamam böceği, kalorifer böceği ve kara böcek için yapabilmektedir. Alanda fare sorunu var ise alana tablet uygulaması ve istasyon uygulaması yapılabilmektedir. Haşere sorunu olan alanlarda haşere zararları artmaması için geç kalınmadan haşere ilaçlama yapılmalıdır. Aksi takdirde çözüm süreci daha zor olmaktadır.