İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev İlaçlama

ev ilaçlamaSağlığımızı kontrol altına almamız açısından çok önemli bir adımdır. Evlerimiz hayatımızı idame ettirdiğimiz bir ortam olduğu için temizliği de bir o kadar bizim için önde gelmelidir. Tüm bunları gerçekleştirebilmemiz için öncelikle bizimle birlikte yaşamaya çok meraklı olan ev böceklerine karşı savaş açmamız gerekir. Ev böcekleri yaşantımızı bozmakla kalmayıp beraberinde getirdiği mikropları da sık kullanım alanlarına yaymakta ustadır. Bu alanlar; mutfak, banyo, tuvalet, odaların duvar dipleri, yarıklar ve hatta yatak odalarımızdır. Ev böcekleri tiksindirici özelliklerinden ziyade, yiyeceklerimiz üzerinde olumsuz etkiler yaratır ve gıda zehirlenmelerine sebebiyet verirler.

Ev ilaçlama Fiyatları

Evlerimizde ortak kullanım alanlarımıza zarar veren başlıca ev böcekleri şunlardır; hamam böceği,kara fatma, amerikan hamam böceği, oryantal hamam böceği, alman hamam böceği, pire , tahta kurusu , bit, halı böceği, örümcek, kara sinek, sivri sinek, gümüş böceği ev böceklerinin başlıcalarıdır. Evlerimizde aynı zamanda ev faresi ve akrepte görmek mümkündür.

Ev ilaçlama Şirketleri

Gıda zehirlenmelerinin %95 inde böceklerinin etkisi büyüktür. ilaçlama yapılmayan mekanlardaki böceklerin bulaştırdığı başlıca hastalıklar şunlardır; dizanteri mikrobu, grip mikrobu, verem mikrobu, astım mikrobu, hepatit virüsü, pnomoni, alerjik hastalıklar, mantar hastalığı mikrobu, atrax hastalığı mikrobu vb hastalıkların bulaşmasında önemli rol oynar ev böcekleri. Kesin çözümle ev böceklerinin önüne geçebilmemiz için, güvenilir ilaçlama şirketleriyle yani, İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı, ruhsatlı, deneyimli ekiple çalışan, haşere ilaçlama şirketlerine baş vurmanız şarttır.