İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Evdeki haşereler

evdeki haşerelerEvlerde birçok haşere bulunmaktadır. Bu haşereler alman hamam böceği, oryantal hamam böceği, kalorifer böceği, kara böcek, pire, tahtakurusu, bit, sinek, akrep, kırkayak, güve, çiyan, sivrisinek, tahta kurdu, gümüş böceği, kulağakaçan, örümcektir. Haşere ile mücadele de haşereden kurtulmak için yapılan haşere ilaçlamalar haşere cinsine göre yapılmaktadır. bu bağlamada haşere ile mücadele de haşere cinsini belirlemek önemlidir. Haşere sorunu olan alanlarda haşere ilaçlama da geç kalınması haşere zararları artışına sebep olmaktadır.

Haşere problemi yaşayan bireyler ilk etapta bireysel haşere ilaçlama yaparak çözmeye çalışmaktadır. Ancak bu uygulama sonuçsuz kaldığı gibi kişilerin sağlık problemi yaşamasına da sebebiyet vermektedir. haşereler ile mücadele de haşere ilaçlama firmaları belirlenirken firmanın bazı standartlara sahip olması gerekmektedir. öncelik olarak böcek ilaçlama firması belirlenirken bu firmanın sağlık bakanlığı onaylı olup olmadığı sorgulanmalıdır. Haşereden kurtulmak için belirlenecek haşere ilaçlama firması haşere ilaçlama ile beraber danışmanlık hizmeti de vermelidir bu doğrultuda 7/24 sizlere yardımcı olabilecek çağrı merkezine sahip olmalıdır.

Haşere ilaçlama şirketinin verdiği hizmeti sizlere ulaştıran uzmanlar haşere ilaçlama firması tarafından gerekli eğitimleri almalıdır. Haşere ile mücadele de haşere ilaçlamanın verimliliğini haşere ilaçlama firmasının tecrübesi belirlemektedir. Dolayısıyla haşere ilaçlama firması ne kadar zamandır bu sektörde hizmet verdiği sorgulanmalıdır. Haşere ilaçlama firmaları kokulu ve kokusuz sıvı ilaç uygulaması, jel ilaç uygulaması, tablet uygulaması ve istasyon uygulaması yaparak haşere sorunlarını çözmektedirler.