İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

FARE İLAÇLAMA

fare ilaçlama

fare ilaçlamaFare çok eskiden bu yana insanlığa sorun olmuştur. Çok pis olan bu canlı çok hızlı hareket edebilir. En belirgin özelliği, kemirgen olması, her şeyi yemesi, çok doğurgan memeli olmasıdır. Lağım faresi ev içine girdiğinde insanı bile kemirebilir. Tifüs ve veba hastalıklarının başlıca taşıcısıdır. Fare hayvanı, tarlalarda, evlerde, fabrikalarda birçok ürene zarar verir. Kemirgen dişleri ile birçok kablo ve eşyayı da kemirir. Tarla, bahçe ürünlerinin köklerini kemirerek, zarar verir.

Fareden kurtulmak için, fare ilaçlama yaptırmak en doğrusu olacaktır. Fare hayvanı ile mücadele etmek ancak ilaçlama ile mümkündür. Fare mücadelesi, yapmak zor işlemdir. Çok hızlı hareket eden hayvan olduğundan, yakalamak imkânsızdır.

İlaçlama yaparak mücadele etmek hem kolay hem de kesin sonuç veren bir işlemdir. Evde fare görülmesi durumunda, ilaçlama servislerimizi aramanız yeterli olacaktır. Fare hastalık taşıyan tehlikeli bir canlı olmasından ötürü, hemen yok edilmelidir. Fare ilaçlama merkezlerimiz her zaman üstün hizmet kalitesi ile görev yapmaktadır. fare ilaçlamak , fareden kurtulmak, fareyi öldürmek, fare ilaçlamalarımızdan yararlanmak için bizleri mutlaka arayınız.