İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş böceği ilaçlama

Dünya üzerinde bulunan böcek çeşitleri ekolojik denge için ne kadar gerekliyse insanların yaşam alanlarına girdiğinde ise bir o kadar zararlıdır. Genellikle nemli, sıcak ve karanlık bölgelerde yaşamayı benimseyen gümüş böceği insanlara doğrudan zarar vermez. Yaşam alanlarında açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak veya ürünlere zarar vererek dolaylı yoldan hastalık bulaştırır.

Gümüş böceği ilaçlama Hakkında

Böcek ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınıza sızan diğer tüm haşere çeşitlerine karşı olduğu gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Genellikle yaşam alanlarına dışarıdan getirilen karton, koli, kutu ve kitapların arasında girer. Girdiği alanlar içinde genellikle mutfak, dolap içleri, banyo, kiler, bodrum ve çatı katlarında barınır. Dişi bir gümüş böceği günde ortalama 200 adet yumurta bırakır. Canlının yumurtanın içinden çıkıp yetişkin halini alması ise 4 aylık bir periyotta gerçekleşir. Genellikle kitap, koli, duvar kağıdı, kumaş ve tahıl gibi ürünlerle beslenir.
Gümüş böceği yaklaşık 10 ay beslenmeden yaşamını sürdürebilir.

Gümüş böceği ilaçlama
Gümüş böceği ilaçlama

Ortalama yaşam sürelerinin 1 ve 3 yıl arasında olduğu bilinir. Yaşam koşullarına göre bu 8 yıla kadar çıkabilir. 10, 12 mm uzunluğunda olan bu böcek çeşidi hızlı hareket kabiliyeti sayesinde istediği alana rahatlıkla girebilir. Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız en sağlıklı sonucu doğuracaktır.

Böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. İlaçlamamayı yürütecek olan uzman ekibin şikayetçi olunan alana gelip alan büyüklüğünü ve böceğin çeşidini kontrol etmesinin ardından gümüş böceği ilaçlama uygulamasına geçilir. Uygulama sonrasında alanda uzun bir süre bu canlı türüne rastlamanız olası değildir.

Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınızda gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız profesyonel şekilde hizmet veren böcek ilaçlama firmamıza ulaşıp, 7/24 faaliyetini sürdüren müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.