İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam böceği ilaçlama

Hamam böcekleri dünya üzerinde en çok üreme yapan canlılar arasındadır. Ölürken bile yumurta bırakabilme özelliğine sahip bu canlı her yumurtlama döneminde 150, 200 adet hamam böceği dünyaya getirir. Lağımlarda ürediğinden insan hayatı için son derece tehlike arz etmektedir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde dolaylı veya doğrudan birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. Aids, hepatit ve mantar gibi hastalıklar bulaştırır. Kabukları sert olduğundan kolayca ölmez ve bu durum onları sıcakla, soğuğa karşı korur. Yüksekten uçarak istediği alan üzerine konaklayabileceği gibi, düz yüzeylere de tırmanabilme özelliğine sahiptir. 1.5 mm olan her alandan rahatlıkla geçebilme özelliğine sahiptir. 20 gün boyunca aç, 1 hafta susuz yaşayan hamam böceği kafası koptuğunda ise 7 gün boyunca yaşamını sürdürür.
Karanlık ve nemli alanlarda barınan bu canlılar bina logar sistemlerinden, çatılardan, lavabo, banyo, balkonlardan, şömine ve bacalardan, çamaşır ve bulaşık makinesi açıklarından, bahçe katlarından insanların yaşam alanlarına kolaylıkla girebilir. Ölü böcekler, ölü fareler ve banyodaki deri döküntüleri ile beslenir.
İnsan hayatı için oldukça tehlikeli olduğundan yaşam alanları içinde hamam böceği ile karşılaşıldığında mutlaka profesyonel firmalardan hamam böceği ilaçlama uygulaması hizmeti alınmalıdır.
Sağlık Bakanlığı’nca tüm belge ve ruhsatlara sahip olan böcek ilaçlama firmamız aynı zamanda TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Hamam böceği ilaçlama uygulaması sonrası şikayetçi olunan alanda uzun bir süre hamam böceğine rastlamanız olası değildir. Yaşam alanlarınızı sürekli olarak bu haşerelere karşı dezenfekte edilmesini istiyorsanız, düzenli periyotlar halinde hamam böceği ilaçlama uygulaması almanız şarttır.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda hamam böceğinden şikayetçiyseniz, 7/24 hizmet vermekte olan böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden, hamam böceği ilaçlama uygulaması adına gerekli tüm bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.