İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Haşere için jel ilaç

Haşere için jelGünümüzde yaşam şartlarını zorlaştıran birçok şey ile uğraşmaktayız. Haşere sorunu da yaşam şartlarımızı zorlaştıran, yaşam alanımızın kalitesini düşüren problemlerdir. Haşere problemi olan alanlarda hiç vakit kaybetmeden haşere ilaçlaması yapılmalıdır. Öncelik olarak haşerenin ya da böceğin cinsi belirlenmelidir. Fare ise fare ilaçlama yâda bir böcek türü ise o böceğin ilaçlaması yapılmalıdır. Ancak yapılan yanlış bu haşerelerden bireysel olarak kurtulmaya çalışmaktadır.

Haşere ile mücadele de bu tür yanlışlar sağlık problemlerinin yanında haşereden kurtulamayıp haşerenin artmasına sebep olacaktır. Haşere ile mücadele de böcekten kurtulmak için yapılması gereken haşere ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçip hem böcek ilaçlama hem de danışmanlık hizmeti almaktır. Haşerelerden kurtulmak için haşereler ile mücadele de belirlenecek haşere ilaçlama şirketleri tüm haşereler için sıvı ilaç uygulaması yapabilmektedir. Jel ilaç uygulaması ise yalnızca hamam böceği, kara böcek ve kalorifer böceği için geçerlidir. Fare ilaçlama da ise tablet uygulaması ve istasyon uygulaması yapılmaktadır.

Haşere ile mücadele etmek için belirlenecek böcek ilaçlama firmaları sağlık bakanlığı onaylı,  danışmanlık hizmeti vermek amacı ile çağrı merkezine sahip, haşere ilaçlamada tecrübe sahibi, haşere ilaçlama hizmeti verecek olan uzmanlarına gerekli eğitimleri vermiş olması gerekmektedir. Haşere sorunu artması aynı şekilde haşere zararları artışına sebep olmaktadır. Bu bağlamada haşere ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçmede geç kalınmaması gerekmektedir. Bireyler haşere problemini ilaçlama sonrası da belli aralıklarla görüyor ise düzenli olarak böcek ilaçlama yaptırması gerekmektedir.