İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Haşere ilaçlamanın önemi

Haşere ilaçlamanın önemiHaşere ile mücadele de haşere ilaçlamanın önemi çok büyüktür. Bu bağlamda bireylerin bireysel olarak amatör müdahaleler yapmak yerine profesyonel haşere ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçmesi gerekmektedir. Haşereler ile mücadele de haşerelerden kurtulmak için yapılan haşere ilaçlama da geç kalınması durumunda haşere zararları da artacaktır. Haşereden kurtulmak içim haşere ilaçlama firmalarını belirlerken bireyler bazı hususlara dikkat etmelidir. Bu hususlardan en önemlisi haşere ilaçlama şirketi sağlık bakanlığı onaylı olmalıdır.

Haşere ilaçlama gibi haşere ile mücadele sürecinde böcek ilaçlama firması tarafından verilecek danışmanlık hizmeti de önemlidir. Bu bağlamda tercih edeceğiniz böcek ilaçlama şirketi 7/24 hizmet verebilen çağrı merkezine sahip olmalıdırlar. Haşere ilaçlama firmaları tarafından verilen hizmet uzmanlar aracılığı ile alanınıza uygulanmaktadır. Dolayısıyla tercih edilen haşere ilaçlama şirketi uzmanlarına gerekli eğitimleri vermiş olmalıdır. Haşere ilaçlama işleminin verimli olması için böcek ilaçlama firmaları deneyimli olmalıdır. Bundan dolayı da haşere ilaçlama firmasının ne kadar zamandır haşere ilaçlama yaptığı sorgulanmalıdır.

Haşere sorunu olan alanlarda haşere ilaçlama geç yapılırsa haşere zararları alanda artacaktır. Haşere ilaçlama firmaları tüm haşereler için sıvı ilaç uygulaması yapmaktadır. Jel ilaç uygulamasını ise hamam böceği, kara böcek ve kalorifer böceği için sağlayabilmektedirler. Fare sorunu olan alanlarda ise tablet uygulaması ve istasyon uygulaması yapılabilmektedir. Haşere ile mücadele de bazı alanlarda bölgesel haşere sorunu vardır. Bu bölgelerde oturan bireyler periyodik olarak haşere ilaçlama yaptırmalıdırlar.