İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İlaçlama Fiyatları

ilaclama-fiyatlariİlaçlama fiyatlarında, haşerenin görüldüğü alanda kullanılan ilaç miktarı ve mücadelede kullanılan teknik önemli bir rol oynar. Basit teknikler ile yapılan haşere ilaçlama işlemlerinde, fiyatlar genellikle daha düşük olduğu gibi, alınan randıman da daha azdır. Bu nedenle zararlılardan kurtulmak için yapılacak uygulamalarda, böcek ilaçlama şirketi kalite bazında değerlendirilmeli ve ilaçlama fiyatları birincil belirleyici olmamalıdır. Zira kalitesiz ilaçlar, insanlar için zehirden farksız olmakla birlikte, ölüme dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle, haşere ilaçlama firmasının kalitesine dikkat edilmeli ve zararlı canlı ya da canlı gruplarını yok etmek için yapılan işlemlerde fiyat kıstası ön plana alınmamalıdır.

Her ilaçlama Firması Güvenilir midir?

Böcek ilaçlama, bireysel olarak yapılamayacağından, haşere ilacı satın alarak işlem yapmak kesinlikle yanlıştır. Bu yöntem, zararlıları yok etmeyeceği gibi, insan sağlığına da ciddi zararlar vereceğinden denenmemeli ve böcekleri yok etmek için Sağlık Bakanlığı onayı bulunan şirketler tercih edilmelidir. Tercih edilmek için ucuz ilaçlama fiyatları sunan ve son derece kalitesiz ya da zirai haşere ilacı kullanarak insan sağlığını hiçe sayan çok sayıda firma bulunmaktadır. Özellikle büyükşehirlerde bulunan bu sahte kuruluşlara karşı dikkatli olunması ve Sağlık Bakanlığından onaylı olmayan firmaların hiçbir şekilde tercih edilmemesi gereklidir. Etkili haşere ilacı kullanan, insan sağlığına değer veren ve kalite standartlarını sağlayan ilaçlama firmaları arasında, ekonomik ilaçlama fiyatları sunan firmalar tercih edilmelidir. Zira böcekleri yok ederken maddi zarara uğramamak önemlidir.

İlaçlama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Böcek ilaçları pahalı kimyasallar olduğundan ve haşere türüne göre hazırlandığından; haşere ya da kemirgen görülen ortamın büyüklüğü, ortamdaki haşere yoğunluğu ve zararlı canlının türü ilaçlama fiyatları için belirleyici bir rol oynar. Fabrika, hastane, otel gibi alanlarda ilaçlama ücretleri daha yüksek olacağı gibi; bodrum, daire, ofis gibi alanlarda daha düşük olacaktır. Ancak haşere yoğunluğu ve bu doğrultuda kullanılacak ilaç türü ve miktarı da önemli olduğundan, müşteri temsilcisini aldığı bilgiler doğrultusunda ücretlendirme yapılmaktadır. Böcek ilaçlama fiyatları, lokasyon doğrultusunda da değişiklik gösterebildiğinden, ilaçlama yapılacak alana yakın bölgelerde hizmet verilen ilaçlama firmaları tercih edilmeli ya da birçok ilçeden yönlendirme yapabilen ya da servis ücreti talep etmeyen haşere ilaçlama firmalarından hizmet almak gereklidir. Garantili hizmet ve ekonomik ilaçlama fiyatları için şirketimizi arayarak, müşteri temsilcimizden en uygun teklifi alabilirsiniz.