İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İş Yeri Böcek İlaçlama

Haşereler ister evimizde olsun ister iş yerimizde hem sağlık açısından büyük tehlike oluştururlar hem de kötü bir görünüm oluştururlar. O nedenle mutlaka böcek ilaçlama işlemi yapılmalıdır. İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da yıllardır haşere ilaçlama konusunda fark yaratmış olan Kılıç İlaçlama sadece tek bir telefon ile bulunduğunuz semt ve mahalleye gelerek ister ev, ister iş yeri böcek ilaçlama işlemini gerçekleştiriyor.

İş Yeri Böcek İlaçlama Servisi

İş Yeri Böcek İlaçlama
İş Yeri Böcek İlaçlama

Tıpkı evlerimiz gibi iş yerlerimiz de bizim yaşam alanlarımızdır ve mutlaka hijyenik olması gerekir. Hijyenik olmayan yerlerde haşerelerin görülmesi kaçınılmazdır. Bu tür kötü görünümlü ve sağlığı tehdit eden haşerelerden kurtulmanın tek yolu ilaçlamadır. İlaçlama; jel, sıvı, kokulu, kokusuz ve fare ilaçlama şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerden hangisinin yapılacağı haşere sorununa göre farklılık gösterecektir.  Önemli olan haşerelerden en hızlı ve en garantili şekilde kurtulmaktır. Kılıç İlaçlama yılların tecrübesi ile hızlı ve garantili bir şekilde ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir.

İş yerlerimiz günlük olarak en çok vakit geçirdiğimiz yerlerdir. Buralarda hijyenin sağlanması hem bizim hem de gelecek misafirlerimiz açısından son derece önemlidir. Haşereler eğer tedbir alınmaz ise dizanteri, tifo, tifüs, veba, cilt hastalıkları ile solunum yolu hastalıkları gibi pek çok hastalığa neden olabilirler. Bu gibi tehlikeli hastalıklara yakalanmamak için en önemli tedbir ilaçlama yaptırmaktır. Tehlikeli haşereler içerisinde; akrep, bit, pire, fare, güve, karınca, arı, çıyan, kırkayak, kene, siyah sinek, sivri sinek ve türevleri bulunmaktadır. Bu gibi haşerelerden korunmak ilaçlama gerektirir. Bu ilaçlama ise profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Fare ve hamam böceği gibi haşereler yiyeceklerimize musallat olduğu gibi gıda zehirlenmelerine neden olmaktadırlar. Akrep ve çıyan gibi haşereler ise sokmaları ile zehirlerini bulaştırmaktadırlar ve felç gibi, ya da ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarmaktadırlar. Bu gibi haşerelerden korunmanın tek yolu ise ilaçlama yapmaktır. İlaçlama yapılacak firma iyi seçilmelidir. Basit ve ucuz ilaçlama ile haşere sorunu ortadan kalkmamakla beraber haşerelerin direnç kazanmasına neden olabilmektedir. İş yeri böcek ilaçlama konusunda yılların tecrübesi ile Kılıç İlaçlama tek bir telefon ile yardımınıza koşmaktadır.