İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Jel İlaçlama

jel ilaçlama
jel ilaçlama

Jel ilaçlama, Haşere ve kemirgenler ile yaşamımızın her alanında karşılaştığımız durumlarda kullanılan bir yöntemdir . İnsanların var oldukları günden bu yana yaşamakta olan canlılar taşımış oldukları mikropları bizlere gerek temas yolu ile gerekse beslenme yolu ile bulaştırmaktadırlar. Bulaştırmış oldukları bu hastalıklar ciddi sağlık sorunlarına neden olur. İnsanlar ilaçlama sektörünün gelişmediği yıllarda zararlı haşere ve kemirgenlerden kurtulmak adına bireysel yollara başvurmuş ancak başarılı olamamışlardır. Böcekler anatomik yapıları bakımından oldukça güçlü olduklarından dolayı mutlaka profesyonel kişilerden jel ilaçlama desteği alınmalıdır.

Jel ilaçlama

Haşere ilaçlama sektörünün gelişmesi ve jel ilaçlama ile birlikte böceklerden kurtulmak daha da kolaylaşmıştır. Kaliteli ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri ile yaşam alanlarımızı böcek istilasına çeviren bu canlılardan kurtulmak mümkündür. Böcek ilaçlama firmaları haşerelerin sıklıkla bulundukları yerlerde sıvı ilaçlama yöntemini kullanmayı tercih eder. Ağır kokulu ilaçlar ile etkili ve kesin çözüm sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra bir diğer mücadele yöntemi ise jel ilaçlama yöntemidir. Bu jel ilaçlama yöntemi her böcek türü için uygulanamaz. Belirli böcekler üzerinde uygulandığında etki sağlanır. Örnek verecek olursan pire haşeresi için jel ilaçlama yönteminin uygulanması yanlıştır. Bu yöntem pirenin büyüyüp gelişmesine sebep olabilmektedir. Genellikle hamam böceği ve hamam böceğinin türleri için bu yöntem kullanılır. İnsanların sağlığı açısından en zararsız ilaçlama yöntemidir. Kullanıldığı alanda hiçbir sağlık sorununa neden olmaz. Jel ilaçlama her türlü mekâna uygulanabilir. İlaçlama yapıldıktan sonra ıslak temizlik yapılmaması gerekir. Bu yöntem ile böcekler ilacı yer ve yuvalarına giderler kısa süre içerisinde ilaç etkisini gösterir ve böcek ölür.

Jel ilaçlama

Bu ölen böceğin eti ile beslenen diğer canlılarda ölürler. Bu yol ile etkili çözüm alınmasını sağlayan jel ilaçlama günün her saati her türlü alanda uygulanabilmektedir. Diğer ilaçlama yöntemleri gibi rahatsız edici her hangi bir kokusu yoktur. Jel ilaçlama sırasında evin terk edilmesine gerek yoktur. Her hangi bir önlemin alınması gereksizdir. Islan temizlik yapılmadığı sürece etkisini uzun süre gösterebilir. Böcek jel ilaçlama firmaları ilaçlama yapmadan yönce ilaçlama yapılacak olan alan giderek burada haşere kontrol yapmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda hangi haşerelerin nerelerde ve ne sıklıkta bulunduklarını tespit ederek ona göre ilaç ve ilaçlama yönteminin uygulanması sağlanır. Unutulmamalıdır ki böcekler farklı yapılara sahiptir. Bir böcek üzerinde uygulanan ilaç bir başla haşere türü üzerinde uygulandığında aynı etkiyi yaratmayabilir. Bu bakımdan seçilecek olan ilaç ve ilaçlama yöntemi oldukça önemlidir.   Jel ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemleri ile bu zararlı haşere ve kemirgenlerden kurtulmak mümkündür. Sağlık bakanlığınca onaylı olan firmamız etkili ve güvenilir ilaçları ile günün her saati siz müşterilerine hizmet vermektedir. Jel ilaçlama Hizmeti.