İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kakalak böceği ilaçlama

Hamam böceğinin bir alt türü olan kakalak böcekleri dünya üzerinde en fazla üremeye sahip canlılar arasındadır. Devamlı olarak paket bırakan kakalak, yılda 30 bin yumurta bırakır. Ortalama olarak yaşam süreleri boyunca bu rakam 1 milyona ulaşır. Böcek ilaçlama firmamız yaşam alanlarınıza sızan tüm böcek türleri gibi kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Genellikle nemli ve sıcak ortamlarda yaşayan bu canlılar evlerde mutfak ve banyo gibi alanlarda yaşar.

Kakalak böceği ilaçlama hakkında

Kakalak böceklerinin insanlarla dolaylı veya doğrudan teması sonucu kişilerde; dizanteri, verem, astım, mantar, hepatit, gıda zehirlenmesi ve alerjik reaksiyonlar görülebilir. Günde 20 saat yuvasından çıkmadan, dinlenir. Açlığa 30 gün süre boyunca dayanıklı olan kakalak böceği aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta hayatta kalır. Evrim geçirmemiş nadir canlılar arasında yer alan canlı yaşam alanları içinde tamir edilmeyen su ve kanalizasyon boruları, duvar ve parke çatlakları, kırık, çıkık alanlarda barınır.

Kakalak böceği ilaçlama
Kakalak böceği ilaçlama

Vücutlarındaki kabuk sert olduğundan kolayca ölmez. Böcek ilaçlama firmamız yıllardır insanları sağlığı ve güvenliği için kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Kakalak böceği ilaçlama sonrasında alanda uzun süre kakalak böceğine rastlanmaz. Yaşam alanlarınızı böceklere karşı devamlı olarak muhafaza etmek için düzenli periyotlar halinde kakalak böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekiyor. İlaçlama ekibinin alan büyüklüğünü, böceğin direncini tespit etmesinin ardından kakalak böceği ilaçlama uygulamasına geçilir.

Böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda bu canlı türünden şikayetçiyseniz, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.