İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kalorifer Böceği ilaçlama

Kalorifer Böceği ilaçlama
Kalorifer Böceği ilaçlama

Kalorifer Böceği ilaçlama; İsmini kalorifer ve petek tarzı ısıtıcı araçlar arasında yaşamasından dolayı alan kalorifer böceği rengi kahve/siyah olup, oval yapılıdır. Anavatanı Asya olduğu halde tüm dünyaya yayılmış ve genellikle her ortamda yaşayabilecek yapıya sahip haşere türüdür. Yaşadıkları bölgeye göre boyutları 20-25 mm kadar olup her türlü kimyasal müdahaleye dayanıklıdır. Özellikle nemli, sıcak ve pis ortamlarda yaşarlar. Bu nedenle her türlü mikrop ve bakteriyi taşıyıp verem, hepatit, mantar, astım, alerjik reaksiyonlar, gıda zehirlenmesi, dizanteri gibi birçok hastalığa sebebiyet verecek tehlikededir. Depo, bodrum, fırın, kazan dairesi, kanalizasyon, ambalaj içleri, delik ve çatlaklar vb yerlerde yaşayan Hamam Kalorifer Böceği ilaçlama ışığa çok hassas olduklarından genelde geceleri aktiflerdir. Yaklaşık ömrü 15 ay kadar olup bir defada 200 yumurta üretip çok hızlı bir şekilde ürerler.

Kalorifer Böceği ilaçlama

Koloniler halinde yaşamakta olup çok dayanıklı bir yapıya sahip oldukları için bireysel olarak Hamam böceği ile mücadele etmek imkansızdır. Kalorifer böceği ilaçlama sürecinde en güvenilir ve etkin yol ilaçlama şirketlerinin servislerinden yardım almaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı kalorifer böceği firmaları uzman servisleriyle püskürtme, buharlama ve birçok etkili tekniği kullanarak kesin çözüm yolu sunmaktadırlar. Ucuz ve kalitesiz ilaç kullanımı bu canlılarla başa çıkamayacağı gibi bağışıklık sistemlerini güçlendirmektedir. Kalorifer böceğinden kesin olarak kurtulmak için kaliteli ve garantili servisi olan ilaçlama şirketleri ile çalışılmalıdır.

Kalorifer Böceği ilaçlama

Kalorifer Böceği ilaçlama. Bireysel yapılan mücadele yolları hem sağlıksız hem de zaman ve mal kaybına neden olmaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığından onaylı olmayan haşere firmaları, haşerelerin artmasına da neden olur. Kalitesiz ve güvenirliği olmayan haşere şirketlerinden alınan yardım zehirlenme ve solunum yolu hastalıklarını da akabinde getireceğinden kalorifer böceği ile mücadele de kesinlikle profesyonel haşere şirketlerinden destek almak büyük önem taşır. Kalorifer Böceği ilaçlama