İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Karafatma Ne Kadar Yaşar

karafatma ilaçlama
karafatma ilaçlama

Karafatma Ne Kadar Yaşar; Karafatma böceği genellikle 15 ay kadar yaşar. Karafatma çok hızlı üreyip çoğaldığı için soyunun devamlılığını daima başarılı şekilde devam ettirebilmiştir.

Karafatmalar yumurta bıraktıkları için hızla çoğalmaktadırlar, yaşam süreleri de ortalama 1 yıl kadardır.Bu yüzden karafatma adı verilen bu böcek türünün kimyasal olarak ilaçlanması gerekmektedir.

4 thoughts on “Karafatma Ne Kadar Yaşar

  1. kara fatmalar gece çıkıyor. Bu böceklerin nereden geldigini bulamıyorum evimizin oldugu sokakta her evin bahçesinde mevcut. Geçenlerde bir alt sokak bulunan komşumun kanal rabıt bağlantısında arıza vardı iski tarafından çalışma yapılırken bu böceklerden çok vardı ilaçlama yapılırken yalnızca benim evimin etrafımı ilaçlanacak sokaklarmı ilaçlanacak veya mahalledeki tüm sokaklarmı ilaçlanacak

  2. eviniz şirketimiz tarafından ilaçlanır kesin ve garantili çözüm olarak karafatmalardan kurtulursunuz fakat sokak ilaçlaması için belediye başvurmanız gerekiyor, biz sokak ilaçlaması yapmıyoruz.
    gerekli bilgiler e-mail olarak da yollanmıştır.

  3. sayın admin evımızde her gece kara fatmalar cıkıyo.sadece bi odada ama.nerden geldığını bulamadım.acaba klşimanın içine mı yerleştiler naptılar.odayı komple ilaçladık ama ertesı gunu yıne cıktılar.yönetıcı apartmanda kımsede cıkmadığını söyledı.eve yenı tasındık bızden öncekı ev sahıbı pek temız kullanmamıs sanırım.çıktıkları yerı nasıl keşfederız sizce.bide evımız 90 m2 kaça maolur bıze.bide boya yapıldıktan ne kadar sure sonra eve gırebılırız 2bebeğımız varda.birde o ilaçlar cocuğa zararlımı sonradan etkısı evde gecıyomu yani ilaçladıktan 2gun sonra oğlumun ellerı her yerde gezer bı zararı olurmu..

  4. Merhaba Sümeyra;

    Evinizde çıkan karafatmalara karşı sadece odayı ilaçladığınızı yazmışsınız, oysa onlardan kurtulmak için sadece bulundukları odayı ilaçlamak hiçbir yarar sağlamaz, kaldı ki ilaçlamayı kendiniz yapmışsınız. Şunu önerebiliriz ki; Köklü bir koruma için bütün mekanın profesyonel bir ekip tarafından ilaçlanması gerekiyor. Fiyat konusunda sektördeki en uygun fiyatları kullanmaktayız. Ancak net bir rakam veremiyoruz. Bunun için iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimize ulaşmanız gerekmektedir.

    Teşekkürler;

Comments are closed.