İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Şişli Böcek İlaçlama

Şişli Böcek İlaçlamaŞişli Böcek İlaçlama servisimiz hizmetinizde. İlaçlama bir alanı virüslere ya da mikroplara karşı korumak amaçlı veya çevremizi istenmeyen canlılara karşı kimyasal yollarla temizleme yöntemine denmektedir. Çevremizde sıklıkla haşere ve kemirgen ile karşılaşmaktayız. Bu canlılar, küçük ve esnek yapıları sebebi ile her yere kolaylıkla girebilirler. Evlerimizde ve kapalı alanlarda tamire ihtiyaç duyulan yerlerden, kırık dökük ve delik alanlardan girebilmektedirler.

Kılıç ilaçlama firması olarak, 7/24 böcek ve haşerelere karşı kesin çözümler sunmaktayız. Yaşadığınız zararlı canlılara karşı sorunlarda kısa zamanda bize ulaştığınızda yetkin uygulamalarla böcek sorununuzdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Böcekler kolaylıkla üreyebildiklerinden ve birlikte yaşadıklarından çevrenizde bir tanesi ile karşılaştığınızda onların devamının da mevcut olabileceğini hiç unutmamalısınız. Firmamız yıllara varan deneyimi ve tecrübeli ekibi ile böcek sıkıntınıza kolay çözümler üretecektir.

Şişli Böcek İlaçlama Servisi

Şişli böcek ilaçlama servisimiz; okul, iş yeri, fırın, bahçe, pastane, hastane, ev gibi açık ve kapalı alanların ilaçlamalarını sorunsuzca gerçekleştirmektedir. İlaçlama yöntemlerini sağlık standartlarını göz önünde bulundurarak yapan firmamız insan sağlığına uygun ürünler kullanmaktadır. Firmamız; hamam böceği olmak üzere, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, güve, çiyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan vb tüm haşere türlerine karşı ilaçlama gerçekleştirmektedir. En fazla böcek şikayeti alınan semtler şu şekildedir;

  • Mecidiyeköy
  • Okmeydanı
  • Esentepe
  • Teşvikiye
  • Ayazağa
  • Harbiye
  • Maslak

Fiyatlarımız ilçe ve semtlere göre sabit olup, oldukça ekonomiktir. Şişli böcek ilaçlama servisimiz telefonunuzu bekliyor.