İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tatarcık ilaçlaması nasıl yapılmalı?

Tatarcık ilaçlaması nasıl yapılmalı? Tatarcık sineği insanlara zarar verdiği için mutlaka bunlarla mücadele etmek gerekir. Tatarcık sineği ile mücadele farklı şekillerde olmaktadır. Tatarcık sadece belli zamanlarda ilaçlanır. Tatarcık sineği ilaçlaması ya akşam saatlerinde ya da sabah erken saatlerinde yapılmalı. Bir alanda fazla miktarda tatarcık sineği ve diğer sinek türleri varsa ilaçlama yapmadan önce bunların geldiği yerler tespit edilmeli.

Eğer etrafta bu sineklerin çoğalmasına elverişli alanlar varsa önce bunlar ıslah edilmeli ondan sonra ilaçlama çalışması yapılmalı. Tatarcık ilaçlaması için jel vb ilaçlar uygulanmaz. Tatarcık ilaçlamasında sıvı ilaçlar farklı şekillerde uygulanır. Bu ilaçlar sineklerin bulunduğu alana göre değişir.
Tatarcık ilaçlaması için bize ulaşın. Firmamız ilaçlama konusunda uzmandır ve çalışan tüm personeli ilaçlama konusunda eğitilmiştir. Sizi rahatsız eden haşere, böcek veya kemirgen varsa bunu bize havale edin ve en kısa zamanda sizleri bu zararlılardan kurtaralım.